top of page

המרצות שלנו

Checkpoint9-11-16#0195-Edit_edited.jpg

ד"ר דורית דור

ד"ר דור היא מנשות הסייבר המובילות בעולם ומשמשת כסמנכ"לית מוצרים (CPO) בצ'ק פוינט טכנולוגיות תוכנה, משנותיה הראשונות של החברה. בתפקיד זה היא מובילה ארגון המכיל למעלה מ-1,500 עובדים ומנהלת את כל תחום המוצרים, המחקר והפיתוח של צ׳ק פוינט. ד"ר דור נבחרה כאחת הנשים המשפיעות בטכנולוגיה על ידי פורבס, חברה בפורום הכלכלי העולמי ומאמריה על פירוק גרפים, בחירה חציונית והתאמת תבניות גיאומטריות במרחב דו מימדי פורסמו בשלל כתבי עת מדעיים מוכרים. בשנת 1993 היא זכתה בפרס בטחון ישראל.

 • LinkedIn
dafi_edited.jpg

דפנה ינין

ינין אחראית לבנייה והעברת הכשרות בתחום הסייבר ברמה הארצית.
בין תפקידיה בעבר עבדה ינין כיועצת בכירה לנושאי רגולציה וניהול סיכונים (GRC), ניהול זהויות ובניית מתודולוגיית סייבר, והיא בעלת ניסיון עשיר בניהול פרויקטים בתחום.
בזמנה הפנוי מנגישה ינין את הגנת הסייבר לכלל האוכלוסייה.

 • LinkedIn
BD7DF5B2-C711-4E2A-AC1C-0E7D4F7B3006.jpeg

נעם יולס איכנר

אחרי כמעט שני עשורים במהלכם שירתה במגוון תפקידים במערכת הבטחון הישראלית, נעם הקימה ביחד עם יובל דיסקין, לשעבר ראש שירות הבטחון הכללי לשעבר וצפריר כץ, לשעבר ראש אגף טכנולוגיה בשירות הבטחון הכללי את חברת הסייבר אופורה, במטרה לשפר את המוגנות של ארגונים אזרחיים בגדלים שונים ומתחומים שונים, מפני תקיפות סייבר, על ידי איתורן מבעוד מועד. לנעם התמחות יחודית באנליטיקות מודיעיניות ובאוטומציה של תהליכי איסוף וניתוח מידע לטובת ניתוח התנהגות, בדגש על Adversary Behavioral Analytics בתחום הסייבר ושרשרת התקיפה.

 • LinkedIn
sanaz-yashar.jpg

סנז ישר

ישר מומחית במחקר איומי סייבר הנשקפים מתוקפים מדינתים וגורמי פשיעה. כיום היא מנהלת בכירה בחברת Mandiant.
במסגרת תפקידה הנוכחי סנז מסייעת לסוכנויות ממשל וארגונים מסחריים ב-EMEA , לאתר איומי הסייבר מורכבים ולנטרל את הסיכון.
יכולות המחקר והניתוח האסטרטגיות שלה כמו גם הבנה טכנולוגית של קמפיינים,  מסייעות לארגונים להגיע לתובנות ברמה האסטרטגית ולקבל המלצות הגנה קונקרטיות.
לפני שהצטרפה ל-Mandiant, סנז עבדה בעולם ה-Threat Intelligence בחברת סייבר ישראלית, והיא בעלת יותר מ-15 שנות ניסיון בשרותי הביטחון הישראליים בעבודה עם 8200 תוך התמחות במגוון מבצעי סייבר חשאיים.

 • LinkedIn
3f727bdd-9725-4c96-babe-d4bd8a2727fd.jpg

גיא מזרחי

CEO, CyPros

 • LinkedIn
WhatsApp Image 2022-07-26 at 3_edited.jp

אביב יונס

סמנכ״ל משאבי אנוש, טים8. בעלת ניסיון של 15 שנה בעולמות משאבי האנוש והגיוס הטכנולוגי, בארבע השנים האחרונות מנהלת את מערך משאבי האנוש והגיוס של טים8, פלטפורמה להקמת והשקעה בחברות סטארטאפ בעולמות הסייבר, םינטק, דאטה ובריאות. 

 • LinkedIn
נופר טרניו.jpeg

נופר טרניו

נופר טרניו היא שחקנית CTF מושבעת, ועוקבת אדוקה אחר תחרויות ברחבי העולם. כיום היא מתכנתת בצ'ק פוינט ובעבר התמחתה כמהנדסת במיקרוסופט. נופר הייתה מדריכה במגשימים ובפסגה סייבר, ועד היום מקדישה את זמנה הפנוי להתנדבות באירועים לקידום נשים ונערות בתחומי הטכנולוגיה והסייבר.

 • LinkedIn
תמר אשתר.jpeg

תמר אשתר

תמר אשתר עובדת בחברת LivePerson כ GRC Security Analyst. 

אשתר בוגרת תואר ראשון במערכות מידע וסייבר ומתנדבת למעלה משנתיים ב- SheCodes בתור מנהלת סניף ומנטורית.

 • LinkedIn
מורן סדבון_edited_edited.jpg

מורן סדבון

מורן היא מומחית סייבר, CISO ומוסמכת CISSP.
בתחילת דרכה בחיל המודיעין הובילה את מחלקת הComputer forensics ובשנים לאחר מכן שימשה כיועצת אבטחת מידע לחברות רבות בישראל ובעולם.
בשנים האחרונות, מורן היא מנהלת אבטחת מידע (CISO) בחברת Fintech מובילה. את תפקיד הCISO הראשון התחילה בגיל 24.
בשנת 2021, מורן נבחרה ברשימת הwomen to watch מטעם Risky Women.

 • LinkedIn
קמע שברון.jpeg

קמע שבדרון

קמע, B.Sc. במדעי המחשב, התמחות סייבר, עובדת בשנה האחרונה כ-Junior Red Team Operator בחברת AB InBev.

 • LinkedIn
Hadas Cohen.png

הדס כהן

מנהלת קבוצת פיתוח תוכנה בחברת הסייבר Imperva עם ניסיון של יותר מ 12 שנה בבדיקות ופיתוח תוכנה וחמש שנים של ניהול צוותי פיתוח.

התנדבה בעבר בארגון ;she codes והייתה אחת ממקימות הסניף במודיעין.

 • LinkedIn
עדן כץ.jpeg

עדן כץ

עדן נכנסה לעולם הסייבר במסלול "מגן סייבר" בבסמ"ח (ממר"ם) ושירתה כ-4 שנים ביחידת מפת"ח של חיל הים (תקשו"ב לשעבר) כחוקרת פורנזיקה של תקשורת, פיתוח סביבת החקירות והקמת מערכת IDS.
כקצינה מונתה לראש צוות חקירות ותגובה ביחידה וניהלה אירועי סייבר ובשגרה - מחקר, זיכוי וחקירות כלליות וניהול צוות חוקרי סייבר.
את הקריירה האזרחית שלה החלה בחברת Accenture כמומחית תגובה לאירועים עבור לקוחות מהפורצ'ן 500, ולאחר מכן עבדה Microsoft כחוקרת אבטחת ענן למוצר Azure.
כיום עדן עובדת בחברת זיסקיילר שמפתחת מוצר הגנה לחברות המשתמשות בכלל שירותי הענן (AWS, Azure, GCP).

 • LinkedIn
Keren at home 2020_edited.jpg

קרן אלעזרי

אלעזרי היא אנליסטית, חוקרת סייבר באוניברסיטת תל אביב, סופרת, מרצה והאישה הישראלית הראשונה להופיע ב-TED. 
מאמריה ומחקריה התפרסמו באמצעי תקשורת שונים ברחבי העולם, בין היתר הוצגו בגלובס, כלכליסט, סיינטיפיק אמריקן, במגזין Wired ועוד. 
מחקריה עוסקים בין היתר באקטיביזם באינטרנט ובהשפעות של האקרים וטכנולוגיה על החברה.

 • LinkedIn
reut_edited.jpg

רעות מנשה

מנשה היא מומחית בניהול אירועי אבטחת מידע וסייבר בישראל ובעולם. בראשותה, Tetrisponse מובילה את המכלול הטכנולוגי של צוות ניהול משברים עולמי, מוכנות של חברות לאירועים, ניהול אירועי סייבר בפועל ושירותי CISOaaService.
מנשה מייסדת ושותפה מובילה של שני ארגונים חברתיים בתחום הסייבר: BSidesTLV – קהילת חוקרי הסייבר בישראל, וLeading Cyber Ladies, קהילה גלובלית של נשים בתחום הסייבר, עם פעילות ענפה בישראל, אירופה, בריטניה ארה"ב וקנדה והמזרח הרחוק.

 • LinkedIn
96FB6686-0F72-4B99-B839-FD8622FB69F4.jpeg

אביבית קוטלר

עו"ד אביבית קוטלר cism cdpse
עוסקת בעולמות סייבר, אבטחת מידע, הגנת פרטיות והמשכיות עסקית כ-20 שנים.

 • LinkedIn
WhatsApp Image 2022-07-14 at 17.33.49.jpeg

אלון שחק

מנהל צוות חדשנות הסייבר של חברת דויטשה טלקום

אלון שחק עובד בחברת Deutsche Telekom כ-Cyber Lead Scout ומשמש כעמית מחקר בנושא סייבר בסדנת יובל נאמן למדע, טכנולוגיה וביטחון באוניברסיטת תל אביב.
הן בתפקידיו הנוכחיים והן בתפקידו הקודם כמנהל יחידת הסייבר במכון היצוא הישראלי, אלון מתמחה בזיהוי טרנדים חדשים בעולם הסייבר בטווח הקצר והארוך ויצירת אפיקים עסקיים חדשים (Use Cases) מתוכם.
אלון מרצה בנושאי פיתוח עסקי בינלאומי, נטוורקינג וסייבר ובייחוד על תחום ה-Metaverse Security בארץ ובעולם בפאנלים עסקיים ואקדמיים.

 • LinkedIn
me-speaker.jpg

נוי פרל

נוי היא חוקרת אבטחה בחברת המשחקים Moon Active.

בתחילת דרכה היא עבדה בחברת ייעוץ בצוות תקיפה במטרה למצוא חולשות אבטחה במערכות של חברות אחרות ולהגן מפניהן, בעיקר בתחום האפליקטיבי - Web & Mobile. 

נוי לקחה חלק בכתיבת האתגרים בכנס OWASP AppSec IL 2020, הרצתה לראשונה בכנס BSidesTLV 2022 ואחת מהמטרות העיקריות שלה היא לחקור ולמצוא שיטות תקיפה שפחות ידועות לציבור במטרה להשפיע ולגרום לא.נשים להגן מפניהן.

 • LinkedIn
מאיה זוהר_edited_edited.jpg

מאיה זוהר

מאיה זוהר היא חוקרת אבטחה בArmis Research Labs, קבוצת המחקר של חברת Armis Security.
במסגרת שירותה הצבאי התמחתה במחקר נוזקות, תוך כדי התמקדות בכלי תקיפה המיועדים למערכות Windows. כיום מאיה עוסקת ב Reverse Engineering של מכשירי IOT ובמחקר פרוטוקולים - מהנפוצים ביותר ועד לנישתיים מביניהם. היא עוד לא נתקלה בתחום מחקר אבטחה שלא עניין אותה. (:

 • LinkedIn
איילת השחר.jpeg

איילת השחר פנרוד

Community Manager for Security Awareness leaders and marketer at Wizer Training.

Ayelet HaShachar is an enthusiastic supporter of the cyber community as a result of the past three years connecting with and listening to the many passionate voices in the field. Her time co-leading an influencer marketing platform unique to cyber allowed her to build relationships within the community that led her to view cybersecurity professionals as the frontline workers in the digital realm. Today she is a community manager for Security Awareness leaders and marketer for Wizer Training, a Security Awareness Training platform.

 • LinkedIn
מאיה הורוביץ_edited_edited.jpg

מאיה הורוביץ

מאיה היא סמנכ"לית המחקר בחברת צ'קפוינט, אחראית על הובלת מודיעין ומחקר התקפות סייבר, ושימוש בתמונת המודיעין לשיפור מוצרי ההגנה של החברה ואבטחת לקוחותיה. מאיה שירתה כ10 שנים כקצינה ב8200, ומחזיקה תואר שני בפסיכוביולוגיה מאוניברסיטת תל אביב.

 • LinkedIn
יותם מיתר.jpeg

יותם מיתר

יותם הוא מומחה לאבטחת ומודיעין סייבר, בעל ניסיון רב בחקירה וניהול אירועים וחקירות סייבר מורכבות.

כמנהל –Incident Response בסיגניה, יותם מנהל צוותים של מומחים מובילים המסייעים לארגונים להגיב ולמגר התקפות מתוחכמות, כולל תקיפות כופר, ריגול תאגידי, הונאות וכו', תוך ייעוץ להנהלות הבכירות שבארגונים ולדירקטוריונים עם היבטים אסטרטגיים של ניהול משברים.

לפני הצטרפותו לSygnia שירת יותם ביחידה 8200, יחידת הסייבר והמודיעין המובחרת של צה"ל, שם מילא תפקידי מחקר ופיקוד, ונותר חייל מילואים בשירות פעיל. 

 • LinkedIn
ליאור סיבוני.jpg

ליאור סיבוני

מתעסקת בתחום הסייבר מזה כ-6 שנים שרובם היו בשירות קבע ביחידת מצו״ב היוקרתית של חיל התקשוב וההגנה בסייבר כראש צוות סקרי סיכונים.
כיום מבצעת בדיקות חדירות תשתיתיות , קמפייני Social engineering וphishing בצוות האדום של Accenture security Israel (Maglan).

 • LinkedIn
ta30.jpg

מוטי קריסטל

מייסד ומנכ"ל קבוצת Nest, Negotiation Strategies המספקת שירותי ייעוץ, ליווי והכשרת משא ומתן מורכב וניהול משברים ברחבי העולם. ניהול משברים ומשא ומתן באירועי סייבר כולל משא ומתן באירועי סחיטה בהם מוחזק מידע רגיש כ"בן ערובה" בידי האקרים, ניהול אירועי כופרה (Ransomware), וניהול משבר שבמרכזו פריצה למערכות מידע והשבתה או שיבוש הפעילות העסקית. במסגרת זו פרסם מספר מאמרים והרצה בנושא בארץ ובחו"ל

 • LinkedIn
bottom of page